Продавець ФОП Макаренко О.А. розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
167 відгуків

Ревізійні люки прихованого монтажу- виробництво, продаж по Україні

+380 (50) 253-19-04
+380 (97) 686-77-90

Політика конфіденційності

Політика Конфіденційності сайту lukibest.in.ua

Адміністрація сайту lukibest.in.ua зобов'язується зберігати вашу конфіденційність в інтернеті. Ми приділяємо велике значення охороні наданих вами даних. Наша політика конфіденційності ґрунтується на вимогах Загального регламенту про захист персональних даних Європейського Союзу (GDPR). Цілі, у яких ми збираємо персональні дані: поліпшення роботи нашого сервісу, здійснення контактів із відвідувачами цього сайту, обробка даних користувачів для сервісу онлайн- торгівлі, а також для зазначених нижче дій.

Збирання і використання персональних даних

Ми збираємо та використовуємо ваші персональні дані тільки в разі вашоївольної згоди. За умови цього ви дозволяєте нам збирати та використовувати такі дані: ім'я і прізвище, номер телефона. Збирання й оброблення ваших даних проводиться відповідно до законів, що діють на території Європейського Союзу та в держави Україна.

Зберігання даних, зміна та видалення

Користувач, який надавши свої персональні дані сайту lukibest.in.ua має право на їхню зміну та видалення, а також на відгук своєї згоди з їх використанням. Термін, упродовж якого зберігатимуться ваші персональні дані: час, необхідний для використання даних для основної діяльності сайту. Після завершення використання ваших даних адміністративна функція сайту видаляє їх. Для доступу до своїх персональних даних ви можете зв'язатися з адміністрацією сайту за такою адресою: 14014, Чорнигів, ул. Толстового, 149. тіл. 050-253-19-04. Ми можемо передавати ваші особисті дані третій стороні тільки з вашої погодою, якщо вони були передані, то зміна даних в інших організаціях, не пов'язаних із нами, ми не можемо здійснити.

Використання технічних даних під час відвідування сайту

Під час відвідування вами сайту lukibest.in.ua в базі даних зберігаються записи про вашу IP- адресу, час відвідування, параметри браузера, операційну систему, а також інша технічна інформація, необхідна для коректного зображення вмісту сайту. За цими даними нам неможливо ідентифікувати особистість відвідувача.

Надання інформації дітьми

Якщо Ви є батьком або опікуном, і ви знаєте, що ваші діти віддали нам свої особисті дані без Вашої згоди, зв'яжіть із нами: 14014, Чернігів, ул. Толстового, 149. тіл. 050-253-19-04. На нашому сервісі заборонено залишати особисті дані небайдужими без згоди батьків або опікунів.

Використання cукерок

Для коректного зображення вмісту та для зручності використання сайту lukibest.in.ua ми використовуємо кухолі файли. Це невеликі файли, які зберігаються на вашому пристрої. Вони допомагають сайту запам'ятати інформацію про вас, наприклад, якою мовою ви переглядаєте сайт і які сторінки ви вже відкривали, ця інформація буде корисна під час наступного відвідування. Завдяки файлам кухоля перегляд сайту стає набагато зручнішим. Докладніше про ці файли ви можете прочитати тут. Ви можете налаштувати приймання або блокування кухоні в браузері самостійно. Неможливость приймати кухолі може обмежити працездатність сайту.

Використання персональних даних іншими сервісами

На цьому сайті використовуються сторонні інтернет-сервіси, що здійснюють незалежний від нас збір інформації: Google Analytics,. Зібрані ними дані можуть надаватися іншим службам усередині цих організацій, вони можуть використовувати дані для персоналізації реклами своєї власної рекламної мережі.  Ви можете прочитати мовні угоди цих організацій на їхніх сайтах. Там само ви можете відмовитися від збирання ними персональних даних, наприклад, блокувальник Google Analytics є тутблокувальників Яндекс Метрики тут. Ми не передаємо персональні дані іншим організаціям і службам, не зазначеним у цій політиці конфіденційності. Виняток становить тільки передавання інформації у разі законних вимог державних органів уповноважених здійснювати ці дії.

Посилання на інші сайти

Наш сайт lukibest.inua може містити посилання на інші сайти, які не керуються нами. Ми не несемо відповідальності за їх вміст. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політикою конфіденційності кожного сайту, який ви відвідуєте, якщо вона там є.

Зміни в політиці конфіденційності

Наш сайт lukibest.in.ua може оновлювати нашу позицію конфіденційності час від часу. Ми повідомляємо про будь-які зміни, розмістивши нову стратегію конфіденційності на цій сторінці. Ми відстежуємо зміни законодавства, що стосується персональних даних у Європейському Союзі та держави Україна. Якщо ви залишили персональні дані в нас, то ми сповістимо вас про зміну в політиці конфіденційності. Якщо ваші персональні дані були введені неправильно, то ми не зможемо з вами зв'язатися.

Зворотний зв'язок, завершальні положення

Зв'язатися з адміністрацією сайту lukibest.in.ua з питань, пов'язаних із політикою конфіденційності, можна за адресою: +380502531904, або за допомогою контактної форми, зазначеної у відповідному розділі цього сайту. Якщо ви не згодні з цією політикою конфіденційності, ви не можете користуватися послугами сайту lukibest.in.ua, у цьому разі ви маєте утриматися від відвідування нашого сайту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner