Продавець ФОП Макаренко О.А. розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
171 відгук
Ревізійні люки прихованого монтажу- виробництво, продаж по Україні
+380 (50) 253-19-04

Люки в стіну

Люки під плитку наша компанія виробляє з 2016 року. Ревізійні люки нашого виробництва ми реалізуємо без посередників по всій території України, що забезпечує найкраще співвідношення ціни-якості. На металоконструкцію люків під плитку ми даємо офіційну гарантію 60 місяців.

Ми виробляємо ревізійні люки різних конструкцій та розмірів. Виготовлення індивідуального розміру займає лише 2-4 робочі дні.

Всі люки нашого виробництва мають порошкове покриття, що дає антикорозійні властивості та естетичний зовнішній вигляд.

Фурнітура на люках Європейського виробництва.

Сантехнічні ревізійні люки у стіну виготовляються під усі види плитки та мозаїки. З наявних конструкцій люків під плитку можна вибрати найбільш оптимальне рішення для вашого ревізійного отвору. Конфігурації люків під плиту представлені нижче.

ЯК ВИБРАТИ ЛЮК НЕВИДИМКУ У СТІНУ дивіться нижче інформаційну статтю.

 

ЯК ВИБРАТИ ЛЮК НЕВИДИМКУ В СТІНУ:

Щоб купити лючок під плитку потрібно враховувати розташування місця установки, як часто використовуватиметься прихований люк, розмір і структуру плитки.

Найкращий варіант прихованого ревізійного люка під плитку це люк ревізія, який після встановлення та закінчення облицювальних робіт маскує ревізійне вікно та зливається із загальною розкладкою плиткового матеріалу. Ми виготовляємо та реалізуємо приховані ревізійні люки стандартних розмірів (кратних 100 мм) та на замовлення, під уже готові ревізійні отвори різної складності та розташування.

Приховані люки під плитку нашого виробництва конструкційно відрізняються один від одного петлевим вузлом та механізмом відкриття стулки, що дає можливість використовувати люк прихованого монтажу у різних та індивідуальних випадках. Конструкційно люки можна розділити на:

Розпашні люки (стулка відкривається убік),

Зсувні люки (стулка висувається фронтально, потім зсувається убік паралельно стіні),

Зйомні люки (безпетлева конструкція),

Відкидні люки (відкриття донизу).

Дводверні люки.

Кожна вищезгадана конструкція може комплектуватися механізмом відкриття стулки натисканням або присоскою.

Люки, що мають петлю, поділяються на нерегульовані люки "Класік" і регульовані люки "Преміум".

На люках нерегульованих немає можливості регулювання стулки і є невеликий сумарний люфт петлі близько 2 мм. Чим ширше за конструкцією прихований люк, тим більше буде люфт. Ми рекомендуємо потайні люки без регулювання для встановлення в невеликі отвори, і в місцях нечастого використання, наприклад, як дверцята під ванну для ревізії сифона. Крім того, при облицюванні плиткою радимо дотримуватися міжплиткових швів від 3 мм, це стосується всіх нерегульованих люків, а не тільки наших, до того ж і регульованих люків більшості наших конкурентів, так як приховані люки їх конструкції мають люфти в петлях.

Євролюки, що регулюються, мають вузол регулювання петлі у вертикальному і горизонтальному положенні, і у разі провисання стулки під вагою плитки дає можливість відрегулювати її. Тому ми рекомендуємо ці люки в місцях більш частого використання і для великих поем. У будь-якому випадку користування люком, що регулюється, буде набагато комфортніше і надійніше ніж люком без регулювання.

Також ми розробили варіант посиленого люка "ЛЮКС" під важкі види облицювальних матеріалів, таких як мармур, штучний камінь, граніт тощо.

Приховані люки під плитку нашого виробництва конструкційно відрізняються один від одного петлевим вузлом та механізмом відкриття стулки. Виходячи з цього, кожен люк має свій вид відкриття, що дає можливість використовувати люк прихованого монтажу у різних та індивідуальних випадках.

Для забезпечення надійного захисту люків від корозії ми використовуємо порошкове полімерне покриття. Суть фарбування полягає в нанесенні на поверхню металевих частин люка порошкової фарби, яка при затвердінні (при температурі 180 ° С) утворює суцільну полімерну непроникну плівку. Нижче розглянемо докладніше по кожному люку:

Нерегульовані люки під плитку "Класік":

Натискний люк під плитку "Класік"– люки ревізійні універсальної моделі. Застосовуються під всі види плитки та мозаїки. Відкриваються від натискання на ревізійні дверцята, з наступним відчиненням дверцят убік. Відмінна риса від люка невидимки на присосці це натискні механізми, які дозволяють використовувати ревізійні дверцята під будь-які оздоблювальні матеріали (мозаїка, шорстка плитка, гіпсова плитка, дерево тощо). Натискні люки під плитку комплектуються замками натискними виробництва Європа. Купити натискний люк під плитку можна тут.

 

 

Люк невидимка "Класік" під присоску - це люк невидимка під плитку, структурна поверхня якої повинна дозволяти закріпити вакуумну присоску. Відкриття відбувається за допомогою ручки-присоски, яка йде в комплекті і служить своєрідною знімною ручною для відкривання. Приховані дверцята під плитку на присосці при відкриванні спочатку висуваються вперед фронтально, а потім розчиняються як звичайні дверцята. Симетрична конструкція люка дозволяє правостороннє та лівостороннє відкривання. Ознайомитись з цінами та купити лючок під плитку на присосці ви можете перейшовши за посиланням.

 

 

Зсувний люк під плитку "Класік" – модель особливої конфігурації. Використовуються зсувні люки невидимки під плитку та мозаїку. Особливістю даної моделі є дверцята, які при відкриванні спочатку висуваються фронтально, а потім зміщуються вбік, паралельно стіні. Даний сантехнічний люк може мати конфігурацію з відкриття як натисканням так присоскою, залежно від облицювального матеріалу. Придбати ревізійний люк зсувного типу ви можете у нашому інтернет магазині за цінами від виробника. Знімні приховані люки Економ – лючки під плитку та мозаїку для важкодоступних місць. Ідеально підходить як лючок для ванної за бачок унітазу, люк під ванну для доступу до сифону, де вільний простір для відкриття в більшості випадків обмежений. Дані оглядові люки можуть відкриватися як натисканням так і за допомогою присоски. Для відкриття ревізійних дверцят перед люком потрібно мати 4-5 см. вільного місця. Тому ревізія під плитку відкидного типу підбирається, виходячи з вільного простору перед люком. Сантехнічні люки знімного типу виготовляються на замовлення і є найбільш економічним варіантом за вартістю, зважаючи на відсутність у них петлевих вузлів. Термін виготовлення 3-4 робочих дні. Розміри сантехнічних люків та ціни дивіться за посиланням.

 

 

Регульовані люки під плитку "Преміум":

 

Потайні люки "Преміум" – це покращена модель люків під плитку, відмінною рисою яких є відсутність люфту в петлі та наявність вузлів регулювання стулки у вертикальному і горизонтальному положенні.

Спосіб відкриття стулки може бути натискним або присоском. Відкриття стулки трохи відрізняється від люків категорії "Класік" і відбувається по траєкторії фронтально на себе з наступним поворотом на 90 градусів плиткою усередину або в бік паралельно стіні є дозволяє місце розташування. Ревізійний люк прихованого монтажу "Преміум" має симетричну конструкцію, відкриття можливе праворуч – ліворуч, для цього люк потрібно перевернути. Ознайомитись з цінами та купити лючки під плитку "Преміум" можна перейшовши за посиланням.

 

Купити прихований люк під плитку за розмірами:

Щоб купити люк прихованого монтажу, потрібно враховувати розміри плитки, що буде кріпитися на стулку люка. Розмір люка ми рекомендуємо вибирати під розмір загальної розкладки плитки. Тобто якщо планується люк під дві плитки розміром 25х50 см, то люк потрібен 50х50 см. В основному на всі наші люки під плитку ми кріпимо вологостійкий ГКЛ 12,5 мм розміром, що збігається з габаритними розмірами люка. Тому, при облицюванні люка 50х50 см дві плитки розміром 25х50 см повністю збігатимуться з розмірами ГКЛ, не буде виступаючої плитки не прикритою гіпсокартоном, що забезпечить більш надійну експлуатацію дверцят, без сколів об сусідню плитку або сантехніку.

Більшість наших конкурентів як основа під обклеювання плитки використовують гіпсоволокнистий лист, який кріплять за розміром стулки люка. При такому вигляді кріплення шурупи дуже близько проходять від країв, в результаті чого в місцях кріплення відбувається сколювання. У результаті виходить послаблення на шурупах і листок вже не так міцно тримається за стулку як це необхідно. Тому при всіх перевагах міцності даного листа такий вид кріплення для нього не годиться і показує всю марність гіпсоволокнистого листа в даному випадку.

 

Наші ревізійні дверцята можна застосовувати для різних інтер'єрних рішень, де потрібно сховати комунікації. Ревізійні люки під плитку нашого виробництва є оптимальним рішенням для власників житла, майстрів, торгових та будівельних організацій. На ревізійний люк ми надаємо гарантію 60 місяців. Відгуки про нас ви можете подивитись за посиланням. Фотогалерея наших люків за посиланням. Також на люки під плитку для торгових організацій та майстрів діють скидки. Запрошуємо до співпрввці та вдалих покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner